Προκήρυξη Πλειοδοτικού Διαγωνισμού Ανάθεσης Λειτουργίας & Εκμετάλευσης του Κυλικείου 4ου Γυμνάσιου
Ενημερωτικό Δελτίο
19 Μαρτίου, 2024
Η Σχολική Επιτροπή Σχολείων Β/ Βάθμιας Εκπ/σης Δήμου Αγίου Δημητρίου ανακοινώνει οτι προκηρύσσεται δημόσιος πλειοδοτικός διαγωνισμός με εναφράγιστες προσφορές για την ανάθεση λειτουργίας και εκμετάλευσης του 4ου Γυμνασίου του Αγίου Δημητρίου για το χρονικό διάστημα εννέα ετών. Ο Διαγωνισμός θα διεξαχθεί στο γραφείο της Σχολικής Επιτροπής, οδός Ξενοφώντος 10, στις 23 Απριλίου 2024, ημέρα Τρίτη και ώρα 12:00.
Ακολουθεί η Απόφαση
ΨΘΨΣ465Θ4Τ-ΒΝΗ