24ωρη απεργία της ΠΟΕ-ΟΤΑ στις 6 Απριλίου
Σύλλογος Εργαζομένων Δήμου Αγίου Δημητρίου
30 Μαρτίου, 2022
Η Πανελλήνια Ομοσπονδία Εργαζομένων Οργανισμών Τοπικής Αυτοδιοίκησης (ΠΟΕ-ΟΤΑ) συμμετέχει στην 24ωρη Πανεργατική – Πανελλαδική Απεργία που κήρυξε η ΑΔΕΔΥ, την Τετάρτη 6 Απριλίου 2022, προκειμένου να μπει ένα τέλος στη συνεχιζόμενη ακρίβεια, φοροληστεία και ξεπούλημα της δημόσιας και δημοτικής περιουσίας.