Ανακοίνωση για την υποβολή αιτήσεων για τη σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου με 4 ιατρούς
Προσλήψεις προσωπικού![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2019/08/dad_proslhceis.jpg)
Ο Δήμος Αγίου Δημητρίου ανακοινώνει τη σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου με συνολικά 4 άτομα (ιατρούς) για την κάλυψη περιοδικών ή λειτουργικών αναγκών του Τμήματος Υγείας και Πρόνοιας, συνολικής διάρκειας έως 1 έτος.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΜΕ1 ΠΕ/ΤΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είτε ηλεκτρονικά στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου dad-may@dad.gr είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Αγίου Δημητρίου – Αγίου Δημητρίου 55, Τ.Κ. – 17343, Άγιος Δημήτριος, απευθύνοντάς την στη Διεύθυνση Διοικητικών Υπηρεσιών – Γραφείο Προσωπικού υπόψη κας Βασιλικής Παπαευσταθίου (τηλ. επικοινωνίας: 2132007755).
Η καταληκτική προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι τη Δευτέρα 4 Απριλίου 2022, ώρα 24:00.