Aναζήτηση νέων αθλητών/τριών με μερική ή ολική απώλεια ακοής
Αθλητικές εκδηλώσεις
23 Δεκεμβρίου, 2022
![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2022/12/phgasos_23-12-2022.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Ο Γ.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ανταποκρινόμενος στο αίτημα της ΕΟΑΚ (Ελληνική Ομοσπονδία Αθλητισμού Κωφών) προς τον ΣΕΓΑΣ και τα σωματεία-μέλη του, ανακοινώνει την αναζήτηση νέων αθλητών/τριών με μερική ή ολική απώλεια ακοής για την ένταξή τους στα τμήματα Στίβου του συλλόγου μας.