Απεντόμωση σε εξωτερικούς χώρους του Δημοτικού Κοιμητηρίου
Δημοτικό Κοιμητήριο
30 Ιουνίου, 2023
![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2023/06/koimhthrio_30-6-2023.jpg)
Με πρωτοβουλία του Εντεταλμένου Δημοτικού συμβούλου σε θέματα Δημοτικού Κοιμητηρίου, Σούλη Σοφιανόπουλου, προσωπικό του Δήμου προέβη την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2023 σε ψεκασμό – απεντόμωση στην εξωτερική πλευρά του μαντρότοιχου του νεκροταφείου.
Πρόκειται για μία σειρά δράσεων στο πλαίσιο συνολικά της καθαριότητας του Κοιμητηρίου, καθώς και της υγιεινής του χώρου.