Διαγωνισμός για την ανάθεση της υπηρεσίας «ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΝΕΡΟ – ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΩ»
Προμήθειες και έργα
30 Ιουλίου, 2022
![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2022/07/opap_logo_2022-300x185.jpg)
♦Ο Οργανισμός Πολιτισμού, Αθλητισμού & Περιβάλλοντος (ΟΠΑΠ) του Δήμου Αγίου Δημητρίου, προκηρύσσει ανοικτό ηλεκτρονικό διαγωνισμό για την ανάθεση της υπηρεσίας «ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΝΕΡΟ – ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΩ» έτους 2022-2023.
► Καταληκτική ημερομηνία παραλαβής προσφορών: Τρίτη 23-8-2022 και ώρα 15:00.
► Η διαδικασία θα διενεργηθεί με χρήση του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημόσιων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ) – Προμήθειες και Υπηρεσίες του ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ (Διαδικτυακή Πύλη www.promitheus.gov.gr) την Τετάρτη 24/08/2022 και ώρα 11:00..