Κιθαρίστας ή Πιανίστας;
Δημοτικό Ωδείο
27 Ιουνίου, 2019
![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2019/06/kiuaristas_h_pianistas_3-7-2019.jpg)
Μέσα από το πρόγραμμα “Κιθαρίστας ή πιανίστας”, το Δημοτικό Ωδείο Αγίου Δημητρίου δίνει τη δυνατότητα σε παιδιά του Δημοτικού Σχολείου να γνωρίσουν όλα τα μουσικά όργανα, ώστε από τον προσεχή Σεπτέμβριο -και εφ’ όσον ενδιαφέρονται να μπουν στο μαγικό κόσμο της μουσικής, μαθαίνοντας κάποιο όργανο- να έχουν όσο γίνεται καλύτερη εικόνα.
Το πρόγραμμα θα εκτελεσθεί από την Τετάρτη 3 έως και την Παρασκευή 19 Ιουλίου 2019.
Για περισσότερες πληροφορίες, απευθυνθείτε στο Δημοτικό Ωδείο, καθημερινά εκτός Σαββατοκύριακου, ώρες 9:00 – 17:00.
Δημοτικό Ωδείο Αγίου Δημητρίου
Κλεάρχου 71
Τηλ.: 2109710122