Νέα τμήματα στο Δημοτικό Ωδείο
Δημοτικό Ωδείο
24 Σεπτεμβρίου, 2021
![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2021/09/vdeio_nea_mauhmata_2021_02.jpg)
Το Δημοτικό Ωδείο Αγίου Δημητρίου “Μίκης Θεοδωράκης” ανοίγει τις πόρτες του και σε νέα τμήματα μουσικής παιδείας. Έτσι από φέτος θα λειτουργήσουν (εφόσον υπάρξει η απαιτούμενη συμμετοχή) κλασσικό τραγούδι – Μονωδία, ελαφρό τραγούδι, μουσικό θέατρο- musical.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες που επιθυμούν να εγγραφούν, να το δηλώσουν στην Γραμματεία του Ωδείου από Δευτέρα – Παρασκευή, ώρες: 14:00-20:00 στο τηλ.: 2109710122.
Ο Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Δημήτρης Παπαθεοδώρου