Ολοκληρώθηκε το 1o Volley Camp του ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Αθλητικές εκδηλώσεις
23 Ιουλίου, 2019
![](https://dad.gr/wp-content/uploads/2019/07/apo_dafnh_12-7-2019.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε, την Παρασκευή 12 Ιουλίου 2019, το 1ο Volley Camp του «Α.Π.Ο. ΔΑΦΝΗ Αγ. Δημητρίου», το οποίο πραγματοποιήθηκε από 1 έως 12 Ιουλίου στο κλειστό γήπεδο, επί της οδού Αργοστολίου.
Την Πέμπτη 11 Ιουλίου, πραγματοποιήθηκε εκτάκτως η τελετή λήξης του camp, στο πλαίσιο της οποίας πραγματοποιήθηκαν διάφοροι διαγωνισμοί μεταξύ των αθλητριών, καθώς και οι απονομές των διπλωμάτων συμμετοχής και των βραβείων.
Δείτε περισσότερα στο σχετικό δελτίο τύπου.-