Παράταση ημερομηνίας υποβολής αιτήσεων συμμετοχής στις Εμποροπανηγύρεις του Δήμου
Δελτίο Τύπου
04 Φεβρουαρίου, 2019
Ο Αντιδήμαρχος Οικονομικών Υπηρεσιών, Αναστάσιος Σοφιανόπουλος, ανακοινώνει ότι η ημερομηνία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής στις εμποροπανηγύρεις του Δήμου Αγίου Δημητρίου, παρατείνεται έως και την Παρασκευή 8-2-2019, σύμφωνα με το άρθρο 5 της υπ’ αρ. 84/2018 απόφασης του Δημοτικού Συμβουλίου.-