Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη στελέχωση ειδικών θέσεων ομαδαρχών της κατασκήνωσης του Δήμου Αγίου Δημητρίου στη Ραφήνα
Προσλήψεις προσωπικού
19 Ιουνίου, 2020
Ο ΟΠΚΑΠ προσκαλεί κάθε ενδιαφερόμενο/η που έχει τα προσόντα και τις ιδιότητες να προσφέρει οικειοθελώς τις υπηρεσίες του/της στην Κατασκήνωση του Δήμου Αγίου Δημητρίου, στη Ραφήνα, θέση Περιβολάκια, ως ομαδάρχης/ισσα να υποβάλει τα σχετικά δικαιολογητικά στο e-mail: opkap@dad.gr μέχρι τη Δευτέρα 29-06-2020, ώρα 10:00πμ.-